Giri

Toplam 3 Adet Sonuctan Sayfa Ba 1 ile 3 Aras Kadar Sonu Gsteriliyor.
    Trk Yolcusu engin ol gnl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    24 Ocak 2010
    Konular
    60

Standart merhaba trk yolcular

yeni sezonda yani ilk baharda ksmet olursa yeniden sizlerleyim bulundugum yerden paylam yapma imkanm yok nk kasetlerim ve deklerim memlekette kad siteye girmeye ve sizlerle selamlasmaya hi frsatm olmuyor desem yalan olmaz bu ayrlda bi arastrma sayalm yine bulunduum yerden sper kasetler temin ettim kapanmaya yz tutmu raflar rmcek balam hatta ou kapatm kasetiler buldum ve en nemli arivlerini her maata 3 er 5 er topluyorum mart gibi allah ksmet ederse paylamlarm yeniden balayacak BU SRE NDE deerli paladay ustamdan bika kaset rica edecektim -ak yldz ve yksel yldz kasetleri ile kemal keskin yaylanza konamadm- bu yazyda i yerindeki bilgisayardan yazyorum herkese selamlar sevgiler MART aynda trkyolunda bulumak dilei ile..

DeRSimLi PALADAYI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1364

Kendini zlettin dostum....Arada sirada byle bir merhaba de ...Insallah hersey yoluna girer ve yeniden arsivindeki o gzelim albmlerle bizleri bulusturursun...Istegin olan albmleride srec icinde paylasmaya calisirim..Bildigin gibi calisan insanin bu tr seylere fazla zamani olmaz ama yinede uykumuzdan biraz feragat ederek paylasimlarda bulunmaya calisiyoruz...
    Kal saglicakla...

.
    [ye Olmadan Linkleri Gremezsiniz...! Trk Yolcular'na ye Olmak in TIKLAYINIZ...]

...

Krk olan linklerimi mesajla bildirirseniz linkler yenilenecektir..!

Buradaki payla
    mlar baska yerlerde paylaanlar tespit edildiginde banlanacaktr..!

Trk Yolcusu engin ol gnl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    24 Ocak 2010
    Konular
    60

Standart sagolasn ustam

ustam zaten dediniz gibi i ve ekmek derdi elenceye zaman vermiyor zaten izin gnlerimde dar koma sebebim istanbulda yerlerini kesfettiim bikac kasetcinin elinde grp siteye kazandrmak istediim kasetler ve ounun 30 yl nceki jlatini stnde yani o jilatinler ilk defa trk yolcularnda aclacak yeni sezonda ayn yoldaym sevgiyle kaln..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u Anda 1 Kullanc Bu Konuyu Grntlyor. (0 Kaytl Ve 1 Misafir)