Giriş

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 13 Adet Sonuctan Sayfa Başı 1 ile 10 Arası Kadar Sonuç Gösteriliyor.

Standart Yeniden Merhaba

Merhabalar. Beni bu forumdan hatırlayan arkadaşlar olacaktır. Bazı özel sorunlar nedeniyle 5 yıl gibi uzun bir süre paylaşımlarıma ara vermek zorunda kalmıştım. Bundan sonra kaldığım yerden paylaşımlarıma devam edeceğim. Tüm dostlara sağlıklı ve güzel günler yaşamasını dilerim.

Emekçi Dost bendis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Konular
    283

Tekrar hoş geldin dost,unuturmuyuz seni 3M'ci her ne yaşadıysan çok geçmiş olsun,senin de sağlıklı ve güzel günler yaşaman dilegiyle ...

Alıntı bendis İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]
    Tekrar hoş geldin dost,unuturmuyuz seni 3M'ci her ne yaşadıysan çok geçmiş olsun,senin de sağlıklı ve güzel günler yaşaman dilegiyle ...
    Teşekkür ederim dost, hoşbulduk

DeRSimLi PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dersim & Almanya-Köln
    Konular
    1368

Neden uzun süre ayri kaldin bilmiyorum ama umarim bundan sonra bu ayriliklari yasamazsin.Aramiza yeniden hosgeldin dost.

.
    [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]

...

Kırık olan linklerimi mesajla bildirirseniz linkler yenilenecektir..!

Buradaki payla
    şımları baska yerlerde paylaşanlar tespit edildiginde banlanacaktır..!

Alıntı PALADAYI İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]
    Neden uzun süre ayri kaldin bilmiyorum ama umarim bundan sonra bu ayriliklari yasamazsin.Aramiza yeniden hosgeldin dost.
    Teşekkür ederim PALADAYI, hoşbulduk. Bundan sonra hep buradayım.
    Şimdi şöyle bir maruzatım var; Musa Eroğlu'nun piyasada satışı olmayan bir CD'sini paylaşmak istiyorum. uzun süre forum kullanmaya kullanmaya körelmişim. Link gizleme işleminin nasıl yapıldığını unutmuşum Bana biri yardımcı olabilir mi? Yardım bölümüne baktım Paladayı'nın fotoğraflı anlatımındaki fotoğraflar silinmiş.
    Konu Eski Bir Türkü tarafından (10.Kasım.2019 Saat 06:33 ) değiştirilmiştir.

Emekçi Dost bendis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Konular
    283

Alıntı Eski Bir Türkü İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]
    Link gizleme işleminin nasıl yapıldığını unutmuşum Bana biri yardımcı olabilir mi? Yardım bölümüne baktım Paladayı'nın fotoğraflı anlatımındaki fotoğraflar silinmiş.
    Eski Bir Türkü dost

resim eklemek istersen [IMG] Resim Linkini ekle [/IMG] ---> Resim linkini ikisinin arasına
    link eklemek istesen
    veya

en kısa anlatacağım şekil buydu veya üstteki üstte paneldeki sol baştaki işaretin
    üstüne gelince link editeren yazıyor ona tıkla ve gelen kısıma linki yapıştır ...
    Konu bendis tarafından (10.Kasım.2019 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

Alıntı bendis İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]
    Eski Bir Türkü dost

resim eklemek istersen [IMG] Resim Linkini ekle [/IMG] ---> Resim linkini ikisinin arasına
    link eklemek istesen ***► Gizli İçerik Alıntı Yapılamaz....!*** veya ***► Gizli İçerik Alıntı Yapılamaz....!***
    en kısa anlatacağım şekil buydu veya üstteki üstte paneldeki sol baştaki işaretin
    üstüne gelince link editeren yazıyor ona tıkla ve gelen kısıma linki yapıştır ...
    Dost teşekkür ederim.

Türkü Yolcuları Dostu Hasretinzindan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    169

Hoşgeldin 3M + 1 N

Alıntı Hasretinzindan İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]
    Hoşgeldin 3M + 1 N
    Hoşbulduk. 3M + 1N mesajını silmiştim ama akılda kalmış

Emekçi Dost kizilmawi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    148

Tekrardan hoş geldiniz.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu Anda 1 Kullanıcı Bu Konuyu Görüntülüyor. (0 Kayıtlı Ve 1 Misafir)