Sanirim bu devirde insanlarda okumakla ilgili sorunlar var. Paylasimci üyelere nasil saygi gösterecegiz. Bu sanirim her forumda oldugu gibi Tesekkür ederek. Paylasima gelince simdiye kadar bu nasil yapildigini bile bilmiyordum sonra (sagolsun google) yi arayip bunu basardim. Simdiye kadarda bir kac album ekledim. Zaman buldukca bu sayiyi artiracagim. Sebebi malum, Zaman. Öyle günde 10 yada 20 album indirme gibi bir niyetimde yok aslinda ama arada bir hosuma giden album oldugundada indirmek isterdim. Ama kurallar uyan bir üyeyim bunu hayatim boyunca hep böyle yaptim veya yapmaya calistim. Bu yüzdende kurallar ne diyorsa o. Muzik indirme deyince bildigim bir mp3 vardir. burda kisaca yazilmis CCF, vs vs tanimiyorum . eskiden 128 kb idi albumlarim simdi ise mümkün mertebe 192 kb indirmeye calisiyorum hatta 320 lik buldummu onlari bir programla 192 ceviriyorum.
Eger birde yeni üyeler has haftada bir album indirme müsadesi verilse hayir demem Yinede Güzel bir forum oldugunu söylemek isterim. Muzik indirsemde indirmesemde ilginc konularin oldugunu söyleyebilirim. Basrilarin devamini diliyorum bütün Üyelere