Giriş

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 20 Adet Sonuctan Sayfa Başı 11 ile 20 Arası Kadar Sonuç Gösteriliyor.
    Türkü Yolcuları Dostu Ehtiyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Konular
    229

Zaten bir emekçi bölümü mevcut isteyen emekçilerin yararlanabileceği bölüme isteyen dostların yaralanabileceği bölüme isteyen de herkesin yararlanabileceği bölüme konu açıyordu zaten mesela CCF dost albümü dostların kapakları emekçilerin yararlanacağı bölüme açıyordu yani kısaca istediğini istediğiyle paylaşıyordu ne diyelim

Bence

İsteyen istediğiyle paylaşsın iyi

İsteyen benim istediğimle paylaşsın kötü

Emekçi Dost Neco58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul /Sivas
    Konular
    586

Bence Bu Konu O Kadarda Abartmamak Gerek Burda Emek Veren Arkadaslara Ayrı Acılmıs Bir Bölüm Yönetim Kararıdır Saygı Durmak Gerekir Diye Düsünüyorum...

Tabi Bu Tür Konularda Da Kalp Kırmadan Anlayıslı Bir Sekilde Yapılması Daha Uygun Olur...

Emekci De Olsa Dost Uyede Olsa Sonucta Aynı Sıkıntı Yok Benim İcin Önemli Olan Paylasmak Kalın Saglıcakla...
    ...Türküler Gül ve Sen...

Super Moderator AMED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    AMED / SUR
    Konular
    110

Alıntı Neco58 İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]
    Bence Bu Konu O Kadarda Abartmamak Gerek Burda Emek Veren Arkadaslara Ayrı Acılmıs Bir Bölüm Yönetim Kararıdır Saygı Durmak Gerekir Diye Düsünüyorum...

Tabi Bu Tür Konularda Da Kalp Kırmadan Anlayıslı Bir Sekilde Yapılması Daha Uygun Olur...

Emekci De Olsa Dost Uyede Olsa Sonucta Aynı Sıkıntı Yok Benim İcin Önemli Olan Paylasmak Kalın Saglıcakla...
    Alkışlıyorum seni can dostum....

Türkü Yolcuları Dostu kemal38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    22

Benceda Aynı Katılıyorum.Paladayı Böyle Uygun Gördüyse Doğrudur.

Emekçi Dost 55li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nederland
    Konular
    1056

Alıntı Neco58 İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]

aynen size katılıyorum arkadaşım
    Dünyada Ölümden Başkası Yalan

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]

riplerim WAVE olarak alınıp değişik formatlarda hiç bir ayarlarıyla oynamadan 100 % orijinal olarak paylaşılmaktadır

Emekçi Dost 55li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    nederland
    Konular
    1056

Alıntı Ehtiyar İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]
    Zaten bir emekçi bölümü mevcut isteyen emekçilerin yararlanabileceği bölüme isteyen dostların yaralanabileceği bölüme isteyen de herkesin yararlanabileceği bölüme konu açıyordu zaten mesela CCF dost albümü dostların kapakları emekçilerin yararlanacağı bölüme açıyordu yani kısaca istediğini istediğiyle paylaşıyordu ne diyelim

Bence

İsteyen istediğiyle paylaşsın iyi

İsteyen benim istediğimle paylaşsın kötü
    selamlar arkadaşım zaten isteyen istediği yerde sunuyor buna bir mani yok CCF arkadaş isterse yine aynen her kişiye açık olan kısımdan paylaşabilir buna bende dahil. PALADAYI mekanları engelliyor örnek olarak ta arkadaşı göstermiş benim anladığım.
    Dünyada Ölümden Başkası Yalan

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]

riplerim WAVE olarak alınıp değişik formatlarda hiç bir ayarlarıyla oynamadan 100 % orijinal olarak paylaşılmaktadır

Emekçi Dost teldentele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Konular
    1916

Birçok üye, sitenin kurallarını bile okumadan üye oluyor.

Birinci madde şudur: 01 - Türkü Yolcuları ([Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]) Kendine Özgü Kuralları Olan;
    Hiç Kimseye Hiç Bir Zaman Sınırsız Demokrasi Ve Özgürlük Vaat Etmeyen Bir Ortamdır.
    Üye Olurken Herkes Kendi Özgür İradesi İle Ve Türkü Yolcuları Kurallarını Kabul Ederek Üye Olduğuna Göre;
    Herkes Türkü Yolcuları Kurallarına Uymak Durumundadır.
    Türkü Yolcuları Burada Belirlenmiş Olan Kurallara Uymayı REDDEDEN Kullanıcılara Hizmet Vermek Zorunda Değildir..!

Kurallar okunmuş olsa, birçok sorunun sorulmasına bile gerek olmazdı.
    20 albüm paylaştıktan sonra, günde 50-60 albüm indirenler oluyordu, oluyor.
    Bu yaklaşımdan dolayı, uzun zaman foruma uğramadığım zamanlar olmuştur.
    Bu üyelere bir tek sorum var: Aceleniz ne? Üç albüm eksik indirseniz ne oluyor?
    Bu acelecilik haklı olarak, yönetici dostlarımızda kuşkuya sebep oluyor. Çoğu zaman da, bu kuşkularında haklı çıkıyorlar.

Dost veya emekçi dost üyeliğini kötüye kullanmadan yararlanan dostlarımız da vardır mutlaka.
    Belki, bu durumdakiler için öneri getirilebilir, bilemiyorum. Ancak, kötüye kullanımlar için tedbir alınması da kaçınılmaz.
    Benim 5 senede yüklediğim albümleri, biri çıkıp 5 günde indireyim diye çabalarsa; bunu kabul etmem. Albümleri de kısıtlı alanlara yüklerim.

Herkesi memnun etmek kolay iş değil.
    Bir ulusun türkülerini yapanlar, yasalarını yapanlardan daha güçlüdür. (William Shakespeare)

DeRSimLi PALADAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dersim & Almanya-Köln
    Konular
    1360

Alıntı teldentele İsimli Üyeden Alıntı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz...! Türkü Yolcuları'na Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ...]
    Birçok üye, sitenin kurallarını bile okumadan üye oluyor.

Aynen dostum noktayi koymussun...Onun icin tesekkür ederim..En büyük sorunumuz Kurallar okunmadan üye olunuyor...Adam üye oluyor, hemen mesaj atiyor ben neden albüm indiremiyorum diye.Hemen hemen her iki üyeden biri bu yönde mesaj atiyor.Oysa Forum Kurallarini okusa kafasina takilan bir soruna cevap bulamasa seve seve gerekli aciklamada bulunuruz.
    Her yazana ayri ayri yanit vermedim.Hakaret etmedikten sonra her arkadasin ve dostun düsüncesine saygi duyarim.

.

...

Kırık olan linklerimi mesajla bildirirseniz linkler yenilenecektir..!

Buradaki payla
    şımları baska yerlerde paylaşanlar tespit edildiginde banlanacaktır..!

Türkü Yolcuları Dostu Zeliha1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Konular
    120

Aslında foruma üyelik tarihim eski. Bazı nedenlerle uzun zaman hiç bir şeyle ilgilenemedim. Bu gün üç albüm yükledim. Onay bekliyorum. Onay için bir talebim ya da acelem yok. Bu mesajı o nedenle yazmıyorum.
    İlgimi çekti yukarıdaki cümleler. Bir günde elli albüm indirip, nasıl dinleyebiliyorlar? Amaç bellidir.
    Kolaylıklar dilerim...

Türkü Seven Kralcen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0

Emeğe saygı gerek

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu Anda 1 Kullanıcı Bu Konuyu Görüntülüyor. (0 Kayıtlı Ve 1 Misafir)