1961 Yılında Göle’nin Tellioğlu köyünde dünyaya geldim. İlköğrenimimi köyümde tamamladıktan sonra (Cilavuz)olarak bilinen Susuz Öğretmen okuluna başladım.Bazı nedenlerden dolayı öğrenimimi yarıda bırakmak zorunda kaldım. Daha sonra dışarıdan orta okulu bitirdim

Aşıklık geleneği ve şiirle küçük yaşlarda ilgilenmeye başladım. Sazı çalmayı kendi kendime öğrendim. zamanla aşıklık geleneğine bağlı olarak şiir ve türkülere yöneldim.

1975 yılında ailemle birlikte istanbul’a göç ettim. 1979 yılında İstanbul tepebaşı gazinosunda sahneye başlayarak çeşitli gazinolarda sahne aldım türkü söyledim.

1997 yılında başlayarak geleneksel ve kendi türkülerimden birkaç albüm hazırladım.

Türkiyenin çeşitli bölgelerinde TV proğramlarına birçok konser ve festival ve şölenlere katıldım şiirlerim değişik gazete, dergi ve araştırmalarda yayınlandı.

Şu ana kadar yapmış olduğum albümler sırası ile.

[*]Geçti zamanım 1997[*]Sevmedinmi 1999[*]Anadolu gurbet ezgileri 2002[*]Bende garibim 2004

Adlı dört albümüm çiktı

Görüş ve önerilerinizi lütfen iletişim bölümündeki iletişim bilgilerimi kulanarak bana ulaşabilir. yada Mesajlar kısmında mesaj bırakarak'ta bana ulaşabilirsiniz.

Şimdiden hepinize çok teşekür ederim...