Giri

Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 Adet Sonuctan Sayfa Ba 1 ile 10 Aras Kadar Sonu Gsteriliyor.
    DeRSimLi PALADAYI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Standart Ak Mahzuni erif'in Albmleri (Albm Tanitimlari)

Bunlari hazirlarken agirlik noktam kendi arsivim oldu.Elinizde farkli bir albm veya kapagi varsa bizlere ulastirmaniz halinde konuya eklenecektir...Ilgilerinize simdiden tesekkrler...
    Bu baslik altinda link yoktur..Sadece stadin albm tanitimlarini yapiyoruz..!

Asik Mahzuni Serifin Albmleri

Mahzuni erif - 1 / Trkofon 900022
    Mahzuni erif - 1 / Trkola 22

A:

Gelme Deli Deli, Deve Karncaya Binmi Geziyor, Bilemedim Oy, Mara Halk Yana Yana, Geiyordum Banzdan, Halayn Beni, Suum Yokken Devlet Vermi Ferman, htiyar Oldum.

B:

Yine Bahar Gedi, Karma Bana, te Gidiyorum emi Siyahm, te Bak te, Deme Doktor Deme Yaram Bakadr, Divane Ettim aklm, Bir Milletin erefini zerime Aldm Dorudur, Kargalarn Dnyas.

Mahzuni erif - 2 / Trkola 900045

A:

Mele Koyun Mele Maraa Gidem, Rabbim Ne dim Ne oldum, Dumanl Dumanl Oy Bizim Eller, Osmanl Kads, Ben Ne Zaman Gelirim, ldrecek Zam Fakiri, Evlat Peder Olmu Zamane.

B:

Suum Yokken Devlet Vermi Ferman, Kargalarn Dnyas, nce nce Bir Kar Yaar, Tatl Beleya Koydu Saz Beni, Gelme Deli Deli, ikayetim Vardr Ak Veysel'e, Anal Babal ksz Gibiyim.

Mahzuni erif - 3 / Trkola 900075

A:

Hediyelik, Memis, Ouz, Perenek, Zam stne Zam,
    Gurban Olam Eskisine benzeme, mam Ali uyan bak neler oldu, Affetmem Seni Yar.

B:

Ekinler, Benim Neyim Var, erif'in Emekleri, Mahzuni Duldur, Kz Gelip Getti, Hasan Kyl Feride, alayan Deryasi, Nem Kald, Bitmez Tkenmez Geceler.

Mahzuni erif - 4 / Trkola 900155

A:

Kolum Nerden Aldn Bu Zinciri, Gel Bari Bari, ikayetim Sana mam Hseyin, lene Denk ekerim, Hasbihal Edemem, Dnyada Kendi rami Yakmadm, Dnya Yalan ile Doludur, Hadi Gel.

B:

Topraktaki Veyselime, An Merebi Bayram Yoktur, Gzm Ya, Bir Dahai, Deme Doktor Deme, Uyan oban Uyan.

Mahzuni erif - 5 / Trkola 196

A:

Haydi Haydi Trk Milleti, Bu Senede Bizim Ekinler Kurudu, Bama Geldi, Elleme, Softalar, Geti Felek Geti, Sorma Beni, Gardiyan.

B:

Yalan Dnya, Nenni Bebek, Ararlar Beni, Yar Oy, Bu Bebein Suu Nedir, Ellem Geldi, Bizim Kyn oban, Bir Yiit.

Mahzuni erif - 6 / Trkola 9000205

A:

Canm Karaolan, ki Gnl Bir Olunca, Kahpe Dnya, Yatar Alarm,
    Erem Dedim Eremedim Adem'in Esrarna, Kara Gzlm Alama, Her Gn Aramzda.

B:

Yara Var Karda, Hadi Gel Hadi Gel, Alar Bir Gelin, Dokunma Keyfine Yalan Dnyann, Adam Olmak Dile Kolay, Pire Vardm, Mahzuni Almanya'da.

Mahzuni erif - 7 / Trkola 375

A:

Daraac, Doktor Bey, Garip, Zalim, Bizim Be, Brak Beni Konuaym, Meydan Sizindir.

B:

Ben Neyim, Blbl Yine mi Geldin, Babamn Ad, Uyuma Fadimem, Elveda, Kbrs Destan, Yryn Aslanlar.

Mahzuni erif - 8 / Trkola 532

A:

Ambargo, Katil Amerika, Az Kald, Zalim, Bizim Be, Blbl Yine mi Geldin, Yaz Baharm Dnd Ka.

B:

Meydan Sizindir, Biz Yanarz Beyler Gider, Kime Yanaym, Meyhanede Bir Emmi, Yolcu Gle Gle, Berin Berin, ikayetim Kime Kime.

Mahzuni erif - 9 / Trkola 581

A:

Zincir Vurulmasn, Ge Kaldk, Mehmet Emmi, Senem, Turna Pnar, Gcenme Ey Sofu, Alamanya Gardam, Hozat Ovack Tunceli.

B:

Ac Doktor Bak Bebee, te Gidiyorum emi Siyahm, Bir Kratl Selam Verdi, Vurun Beyler Vurun Meydan Sizindir, Nem Kald, Zincire Vurmal Beni, Yaamaya Geldim Bende Dnyaya, Bu Milletin Efendisi Bu mudur.

Mahzuni erif - 10 / Trkola 660

A:

Yedin Beni, Duydum Dokuz Aylk Yolda, Bouna Aldandm Ben Sana, Gene Ban Alp Gidem Ellere, Eyvah Gnl Zalim Gnl, Ararlar Beni, Artk Sorma Beni, Bu Sene de Bizim Ekin Kurudu.

B:

nce nce Bir Kar Yaar, Bir Kede Yatar Alarm, Kara Gzlm Alama, Nianlm Dman Ald, Elleme Zalim, Kader Dolu Elem Geldi, Pir Bana Sor Dedi, Yar Oy.

Mahzuni erif - 11 / Uzelli 340

A:

Mahsuni'den Selam, Alamanya, Vur Hele Hele, Bizim Memleketin Haberi Var, Drz, Bar Birlik Demek, Dnya Halk Uyand.

B:

Muradiye, Kanlar Akt, Biraz obana Benziyor, Ley Ley Dokunma, Yrd Yrd, Mrto.

yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Mahzuni erif - 1 / Fonomzik 86

A:

Dnya Dedikleri, Bou Bouna, Oy Babo Oy, Gl Cananm, Vah Vah, Kran Krana, Halayn Beni, Gkte Yldz.

B:

Uyan oban Uyan, Gcenme Hey Sofu, Oniki mam Duas, Yaamaya Geldim, Ac Doktor, Bir Ku, Deme Tabib, Geiyordum Bagaznzdan, Yine Bahar geldi.

Mahzuni erif - 8 / Snmez 129

A:

Devleti devlete atan, Ambargo, Dokunma keyfine, Derde dt bizim kyn oban, Yz yoki kzara, Bilmem alasamm alamasamm, Bu toprak bizimdir be.

B:

Ahan memet emi, Anlald meyhaneci, Kyn babo, Genemi geldin, Ademmiyim ben neyim, Brak beni konuaym, Defol yunan iti.

Mahzuni erif - 13 / Minareci 3432

A:

Gel gizli gizli, Mara halk yana yana d oldu, Ben canandan ayr gezdim, Gez tez gel, ksam baksam, Leyla leyla, Tuz katarlar bala aman.

B:

Kim diyorsa Mahzuniye, Slalesini topa tutmal, Erim erim eriyesin, Gnl gle gitme, Yaralandm yar Ali yar, Yr bre yr mervann dl, Felek ile u dnyay bltk, Gene gam brd hasta gnlm.

Mahzuni erif – 14 (SABA)

A:

Sikayetim Sana, Bana Ne Eylesen Cekerim, Dostlar Dostlar, Vay Vay, Kolum Nerden Aldin Sen Bu Zinciri

B:

Asik Veysel’e Agit, Askimin Yk, Var Yr Yr, Hey Erenler, Gidersem Gelmem Bir Daha

Mahzuni erif - 15 / Snmez 213

A:

nsan olu yerde srnmez, Bu cahillerin gz karard, Yakn yktin gnlm, u dnya ekmeimi am, mr boyunca serce vurmamsn, Mevlanann akna, Aklsz diyerek dost beni talad, Gzlerimin ya gizlidir.

B:

Halden hale koydun beni, Bir kede yatar alarm,bizde bez koymadn cafer, Bizim kyn tek sahibi, sevgili kardeim kara olan, Doduma pimanm, Hayvan deil insanm, alalm dalga dalga.

Mahzuni erif - Cafer / Trkola 716

A:

Cafer, Neden Su Bizim, aka Maka Derken, Dur Hele, Gidersem Bir Daha Gelmem Dnyaya, mam Hseyin ikayetim Sana, Yaylalar, Hasbihal Eyleme Bir Cahil ile.

B:

Ararlar Beni, Softalar, Dnya'da Kendi ram Yakmadm, Benim Yaram nan Yarin Yaras, Hepsi Bo Bana, Yakp Sinem Kl Eylesen ekerim, Beklerim sterim, Yiitler, Sahipsiz Millet.

Mahzuni erif - Snfsz Okul / Trkola 758

A:

Snfsz Okul, Buldular Beni, bom lyor (U. Hava), Durmua Mektup, Kerim aa (U. Hava), Adaletin a Var, Kr Olas Devran (U.Hava).

B:

Dostum Dostum, t Yalna Karnm Tok Benim, Alim Allah (U. Hava), Gnahmz, Dur Be Saki, Uyuz Beygir, Sana Kim Verdi.

Mahzuni erif - Yuh Yuh - Dertli Kym / Trkola 1062

A:

Yuh Yuh, Dertli Kym, Kolum Nerden Aldn Bu Zinciri, Ekinler Ekinler Bizim Ekinler, Darac, Affetmem Seni Seni Yar, Softalar.

B:

nce nce Bir Kar Yaar, Gelme Deli Deli, htiyar Oldum, Yine Bahr Geldi, Nem Kald, ldrecek Zam Fakiri, Bitmez Tkenmez Geceler, Nenni Bebek.

Mahzuni erif - Beni Ben Yaratmadm / Trkola 1186

A:

Beni Ben Yaratmadm, Bana Ycelerden Seyreden, Gnl Nerden Aldin Sen Bu alm, Geme Ha Geme, Kanadm Dedi Sevdaya, Bekar Yata, Ben Canandan Ayr Gezdim, ksam Baksam, Bir Fndk ine Sm Gibiyim.

B:

Hani ya Pis Oy, Grdm Mell Mell, Diyarbakr Geceleri, Leyla Leyla, Yaralandm Yar Ali Yar, Gel Gel, Dalar (Maya), Yr Bire Mervan Dl.

Mahzuni erif - Doksan Yal Kz / Minareci 4333

A:

Doksan Yal Kz Verdiler Bekara, erif bayran ndirdi, Derdini Dksen Derin Dereye, Sesleni, Erkek ve Kadn, Divane Ettin Aklm, Dalar (U.H).

B:

Gnl Gel Aleme, Berenek Satlyor, Sakn Ba Belleme, Grdm Mell Mell, Geme Ha Geme, Yaz Baharm Dnd Ksa, ikayetim Kime Kime.

Mahzuni erif - Mara Dram / Trkola 1270

A:

Mara Dram, Unuttu Bizi, Brak Be Yahu, al Davulcu al, Sar izmelime Selam.

B:

Batakiler, Smbl Aa, Adamn Delisi, Postanedeki Kz, Bugn Bizde Bayram Var.

yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Mahzuni erif - Yandalarm / Kervan 580

A:

Bylemi Geldin, Ne Srye Ne obana, Nurhak Da, Ne Olur, Bilmemki Neyi, Zilli.

B:

Ede Git, Su Bende Deil, Ben Beni, Abit Aa, Ne Bilem, Ey Tapucu.

Mahzuni erif - Gel Gizli Gizli / Minareci 4441

A:

Gel gizli gizli, Mara halk yana yana d oldu, Ben canandan ayr gezdim, Gez tez gel, ksam baksam, Leyla leyla, Tuz katarlar bala aman.

B:

Kim diyorsa Mahzuniye, Slalesini topa tutmal, Erim erim eriyesin, Gnl gle gitme, Yaralandm yar Ali yar, Yr bre yr mervann dl, Felek ile u dnyay bltk, Gene gam brd hasta gnlm.

Mahzuni erif - Zincirli Vize / Trkola 1399

A:

Zincirli Vize, Kamil, Gcm Yetmedi, Karadeniz Ua, Naslm, Biz de lrz, Dokunma.

B:

Adam Kendini Beenmezse, Yazklar Olsun, Muhammed Ali'yi Unutmadm, Hunu Da, Hesap Defteri, Bu Devran Gider.

Mahzuni erif - Fadimem / Trkola 1547

A:

Fadimem, Utansnlar, Git Yolcu, Dalgn Dalgn.

B:

Yaralar, Hannover, Kalmad, kimiz Bir Yandan.

Mahzuni erif - Dargn Mahkum / Trkola 1662

A:

Dargn Makum, Eski Gnlerim, Ulu Aa, Beni De Ye Gel, Mezarmdan Geerken.

B:

Ustama ar, Gzlerim, Perian Ali, Derman Deildir.

Mahzuni erif - Selim / Uzelli 767

A:

Selim, Bizim Baa, Vay Ana Ana, Ya Hdr, Salman, Dertli Dertli.

B:

Kayboldular, Gel Alama, Veli Hoca, Kel mer Haydar, Derin Atn Yaray, Kayp Perenek.

Mahzuni erif - Eroinci Bekir / Trkola 1718

A:

Eroinci Bekir, Kara Ceylan, Turna Pnar, nsanolu Mbarektir (Tanr nsan Korusun), Hozat Ovack Tunceli.

B:

Belki Son Szmdr, Babam ve Ben, Alamanya Gardam Geri Ver, Ac Doktor Bak Bebee, Nem Kald.

Mahzuni erif - Dom Dom Kurunu / Trkola 1822

A:

Ben Beni zm (Seyyah Oldum), Dom Dom Kurunu, Keyfo Aam, Soyuma Benim (Uzun Hava), Yanlzm Bu llerde, Vay Dnya.

B:

Heder Mahzuni, Delimisin Yar (Giderim Diye Alama), Glm Naar Alama, Beri Baka, Kara Gzlm, Benim Hayatm (Gzlerin Kr Olsun), mr Yollar.

Mahzuni erif - Aburcubur Adam / Trkola 2041

A:

Aburcubur Adam, Fadime Gelin, Oy Dalar, Sarhoum Dnyada, Bu Nasl Rrgar, Dirgen Ali, Telli Durnam.

B:

Ben Bir Ulu ehirim, Vay Dnya Of Dnya, Bugn Glm ok Hasta, Deneye Deneye, Bu Sene, Karagzlm, Zam Fakiri.

Mahzuni erif – Aci Gnlerim & Ararlar Beni

A:

Al Birini Vur Birine, Zalimin Zulm Varsa, Geri Dn (U.H.), Ararlar Beni, Duaz-i Imam

B:

Aci Gnlerim, Gzel Yar, Bas Kamyonun Kuyruguna, Ey Erenler, Metin, Delaley

yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Mahzuni Serif – Lale 088

A:
    Sikayetim Sana, Bana Ne Eylersen Cekerim, Dostlar Dostlar, Vay Vay, Kolum Nerden Aldin Sen Bu Zinciri

B:
    Asik Veysel’e Agit, Askimin Yk, Var Yr Yr, Hey Erenler, Gidersem Gelmem Bir Daha

Mahzuni erif – Adam Olmak Dile Kolay

A:
    Zor dedi bana, Yar Oyda Yar Oy,Yatar Aglarim,Yar Senin Olsun, Dokunma Keyfine, Kundagi Kucakta, Kirma Beni Beni, Meyhaneci

B:
    Ben Neyim, Kahpe Felek, Kullara,Bu Senede Bizim Ekin Kurudu,Elleme Beni,Yara Derin,Adam Olmak Dile Kolay

Mahzuni erif – Afetmem Seni (Cingene)

A:
    Cingene Mahzuni, Af Etmem Seni Seni Yar, Kym Dertli Kym, Bin Yillik Bir Hasta,Yz Bin Defa Gle Gle

B:
    zr Dilemiyorum Senden, Bak Sunam Nerden Geliyor, Sefil Feryadi, Nenni Nenni, Yuh Yuh, Ben Alevi Olamamki

Mahzuni erif – Aglama

A:
    Artik Sorma Beni, Ararlar Beni, Kara Gzlm Aglama, Iki Gnl Bir Olunca, Elleme Zallim, Yedin Beni, Yar Oy

B:
    Adam Olmak Dile Kolay, Keder Dolu Elem Geldi, Pir Bana Zor Dedi, Halim Kalmadi, Nisanlimi Dsman aldi, Kucagi Kundakli, Bizim Ekin Kurudu

Mahzuni erif – Ambargo

A:
    Yaz Baharim Dnd Kisa, Biz Yanariz, Meyhanede Bir Emmi, Yolcu Gle Gle, Derin Derin, Sikayetim Kime, Meydan Sizindir

B:
    Kime Yanayim, Az Kaldi, Blbl Yinemi, Bizim Be, Zalim, Ambargo

Mahzuni Serif – Dumanli Dumanli Oy Bizim Eller (Yavuz Ascal 597)

A:
    Dumanli Dumanli Oy Bizim Eller, Bitmez Tkenmez Geceler, Ihtiyar Oldum, Sen Actin Yarayi, Zam stne Zam, Ermedim Murada,

B:
    Ince Ince Bir Kar Yagar, Gzlerim Yalda, Gelme Deli Deli, Rabbim Ne Idim Ne Oldum, Degme Doktor Yaram Baskadir, Arzuhalim Vardir

Mahzuni erif – 2 /Yavuz Ascal 598

A:
    Sikayetim Vardir Asik Veysel'e, Bir Miletin Serefini Uzerime Aldigim Dogrudur, Grdm Neler Var, Sucum Yokken Devlet Vermis Fermani, Uyan Imam Ali Bak Neler Oldu, Vefasiz Dost,

B:
    Memo, Ite Bak Ite, Hediyelik, Serif'in Emekleri, Mele Koyun Mele, Analli Babali, Ali Yar Ali (Semah)

Mahzuni erif – 3 /Yavuz Ascal 599

A:
    Beni Ben Yaratmadim, Kalemine Kurban Oldugum Katip, Evlat Peder Olmus Zamane, Giderim, Mahzuni Duldur, Diyarbakir Geceleri,

B:
    Talihsiz Feride, Osmanli Kadisi, Eskisine Benzeme, Dost Uyan, Kargalarin Dunyasi, Benim Neyim Var, Vurun Beyler

Mahzuni erif – Barisak

A:
    Defineyi Nereden Buldun, Barisak,Pazarbasi, De Dn (U.H.), Neredesin,Kara Kader (Sor Bana Sor),Kaygusuz,

B:
    Tek Tek,Bir Yandan, Sen Sende Ara,Bahar Gelmis (U.H), Yandim Allah, Murtaza,Haberin Varmi,Kara Kader

Mahzuni Serif - Ben Alev Olamamki

A:
    Cingene Mahzuni, Affetmem Seni, Ben Alevi Olamamki, Dertli Kym, Bin Yillik Hasta,

B:
    Yuh Yuh, zr Dilemiyorum Senden, Sunam Nerden Geliyor, Sefil Feryadi, Nenni Nenni, Gle Gle

Mahzuni Serif - Ben Neyim

A:
    Gardiyan,Halim Kalmadi,Dile Kolay,Zor Dedi Bana,Ben Neyim

B:
    Yatar Aglarim, Dokunma Keyfine, Yar Senin Olsun, Buldular Beni, Harmanim,mi Var,Ulan Yalan Dnya

Mahzuni Serif - Benim Neyim Var / Uzelli 160

A:
    Benim Neyim Var, Canlilar Vatanlidir, Kara Dzen, Yarali, Nalinada Vur, Muradiye,

B:
    Dnya Halki, Lira Kurus Olsa, Cibana Benziyor, Le Le Dokunma, Bizim Aga (Misto), Elbistan Ve Bahar

Mahzuni Serif - Gercek (Minareci 4524

A:
    Medet Ya Allah, Srde Kurt Var, Eyleme Beni Hudey, Bagrima Penceyi Gecirdin, Bak Bebege, Yaralarim, Karli Daglar, Yalancisin, Inanamam, Biz Asigiz Kr Degil

B:
    Muhtar, Eser Cahillik Rzgari, Hak Bana mr Vermis, Gizli Gizli Yasim Dklr, Cekemem Bu Nazi, Elleri Bagli Durana Vah, Dskn Oldum, Insanoglu Yerde Srnmez

yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Mahzuni Serif - Bercenekten Yaya Geldim

A:

Aci Doktor Bak Bebege, Gnl Nerden Aldin Sen Bu Calimi, Vah Vah, Kiran Kirana, Gkte Yildiz Yerde Isik Grnmez, Oy Babo Oy Oy,

B:

Kanadim Degdi Sevdaya, Ben Yaradani Inkar Etmem, Ben Candan Ayri Gezdim Aglarim, Maras Halki Yana Yana n Olur, Bir Kus Bir Dnya, Duaz 12 Imam

------------------------oOo------------------------

Mahzuni Serif – Buldular Beni

A:

Buldular Beni, Mistigin Agidi, Halim Kalmadi, Gardiyan, Iki Gnl Bir Olunca, Bul Karagzlm,Aglama Oy

B:

Ulan Yalan Dnya, Aman Gnl,Doktor Bey,Bu Mezarda Bir Garip Var,Harmanim mi Var, Hakki Bilir Demedim mi, Dokuz Yavruya Agit

Mahzuni Serif – Bu Mezarda Bi Garip Var

A:

Ulan Yalan Dnya, Bu Mezarda Bir Garip Var, Kara Gzlm Aglama, Koca Dnya, Kahpe Felek,

B:

Elleme Beni Zalim, Bu Senede Bizim Ekin Kurudu, Yar Senin Olsun,Bu Yil Benim Yesil Bagim Kurudu (Yatar Aglarim), Kerim Aga, Elbistan Ovasi

Mahzuni Serif – Bu Senede Byle Oldu / Trkola 2179

A:

Bu Sene'de Byle Oldu, Divane Salman, Yarali Aslan, Delimiyim Ben, Durma Gnl,Belki'de

B:

Kutsal zlem,Felegin Disi,Silahlar Kaval Olsa, Bizim Eller (Barak), Ayran Dede

Mahzuni Serif – Cagri 96

A:

Bitmez Telasim, Az Kaldi, Sana Kalmaz, Haberin Varmi, Kararsiz,

B:

Barisa Cagri, Utanmaz, Ikrar Verdim, Canim Ali, Kardes Mavzeri (U.H)

Mahzuni Serif – Canim Gardasim

A:

Ya Muhammet Ya Ali, Uyan Coban Uyan, Yasamaya Geldim Bende Dnyaya, Delik Desik Yuvam, Percenekten Yaya Geldim, Degme Tabip Siziliyor Yareleri, Yine Bahar Geldi Nedir Yaradan, Seher Vakti Evinize, Gcenme Ey Sofu Baba,

B:

Elim Kolum Kelepceli (Oy Babo Oy), Dnya Dedikleri Mezarlikmis, Bosu Bosuna, Gl Yzl Cananim Senin Elinde, Yr Bre Bol Mezarlik, Gecmiyor Gnlerim Ahu Zardayim, Ah Neyleyim Dskn Oldum Dnya, Gkte Yildiz Yerde Isik Grnmez,

Mahzuni Serif – Ciger Parem & Demi Demi /Trkola 12451

A:

Demi Demi, Rya, Nerdesin, Bizim Eller, Dilber, Karlar Yagdi

B:

Blom, Basim Dumanli, Bilemezsin, Beyler, Bir lr Bin Dogarlar, Ciger Parem

..

yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Mahzuni Serif – Deyisler

A:

Saka Maka Deriken.Yigit Olan Yigit,Imam Hseyin,Yaylalar,Af Eyle k Mahzuni,Beklerim,

B:

Dur Geri geri,Dost Bana,Doktor Degme Yarama,Uyan Coban,Yokmu Cananim,Cekerim Oy,Gelmem Bir Daha

Mahzuni Serif – Dumanli Basim

A:

Gecmiyor Gnler, Dumanli Basim, Demi Demi, Bilemezsin, Bizim Eller (U.H.)

B:

Uyan Coban Uyan, Oy Babo Oy, Hadi Gel, Dnya Dedikleri, Blom

Mahzuni Serif – Dumanli Dumanli & Dumanli Yaylalar

A:

Saka Maka Derken, Ah Neyleyim, Sikayetim Var Sana Imam Hseyin, Yaylalar, Affet Mahzuni, Yagma Yagmur Yar Beklerim,

B:

Kr Sr Sr, Oy Sana Dost Bana, Doktor Degme Yarama, Uyan Coban Uyan, Bana Ycelerden Seyreden Dilber, Cekerim Yar Cekerim, Gelmem Dnyaya Bir Daha

Mahzuni Serif – Ecel Benim Neme Gerek (Klasikler1)

A:

Ecel Benim Neme Gerek (Gaygusuz), Haberin Varmi, Ayip Sana, Dost, Kahpe Felek, Rya,

B:

Nerden Gelirsin, Gnlm Yara, Nereden Buldun, Zamansiz Bahar, Klesi, Cigerparem

Mahzuni Serif – Ekmek Klesi / Trkola 2380

A:

Kanlim Olursun, Emek Klesi, Zamansiz Bahar, Ben Bir Gzel Grdm Haci Bektasta, Kara Gzler, Bos Petek, Semah,

B:

Ben Kimim, Evin Yikilisin, Crk Hasan, Buruk Dilek, Davulcu Blbl, Szn Gelisi, Gl Yzn Grdm

Mahzuni Serif – Elem Geldi & Yar Oy

A:

Babamin Agidi, Bizim Kyn Cobani, Elem Geldi, Iki Gz Vermis, Kim Diyorsa, Bul Karagzlm,

B:

Yaradana Dogru Gel, Btn Insanligi Koru, Kara Oglan, Haydi Trk Milleti, Doktor Bey, Yar Oy

Mahzuni Serif – Firildak Adam

A:

Firildak Adam, Halim Yaman Byle (Birakmiyor), Vefasiz (Leyli Leyli), Merdo, Git Gel Git Gel, Dilaver

B:

Ahmet Kaya’ya, Halim mi Kaldi, Emmoglu, Kller Bizim Halimiza, Aramiyorsun, Keser Dner Sap Dner

Mahzuni Serif – Sofu Baba

A:

Ninni, Yaralarim Sizliyor, Yine Bahar Geldi Nedir Yradan, Seher Vakti Evinize Girmez Olaydim, Gecmiyor Gnlerim Ahuzardayim, Yr Bre Bol Mezarlik, Duaz-i Oniki Imam

B:

Dnya Dedikleri, Gcenme Hey Sofu Baba, Yasamaya Geldim Dnyaya, Bir Kus Dnyaya Gelmis Gibi, Gl Yzl cananim Senin Elinden, Bosu Bosuna, Gkte Yildiz

...

yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Mahzuni Serif – Gecmiyor Gnler

A:

Kirklar Cemi, ldrr Beni, Bosu Bosuna, Gl Yzlm, Kiran Kirana, Gecmiyor Gnler, Taslayin Beni

B:

Saka Suka, Yara Var, Hadi Gel, Azraile Bir Can, Dost Bana Bana, Insanoglu Yerde Srnmez, Uyan Coban

Mahzuni Serif – Giden Bahar

A:

Sivas Drami, Memo, Haydar, Meclisi Meyhane, Bana Ne,

B:

Giden Bahar, Gzel Dostum, Cankaya, Dr.Ismail, Vay Halim

Mahzuni Serif – Gol Gol / Uzelli 1186

A:

Doldur Hemserim, Ha Babam Ha, Gamli Gnl, Kara Gvercin, Ortaklik, Beyhude Dnya,

B:

Gol Gol, Yorgunum Bugn, Bugn Maas Gn, Beri Gel (U.H), Efendim, Nuri Can

Mahzuni Serif – Gl Yzlm

A:

Azmile Bir Can, Kader Boyleymis, Gl Yzlm, Gller Eledim, Fadimem

B:

Kr Olasi Gzlerin, Gelme Bir Daha, Gel ha Gel, Benide Ye, Yuh Yuh

Mahzuni Serif – Haydi Trk Milleti

A:

Trk Milleti, Doktor Bey, Zalim Gnl, Muhtac Etme Kullarina, Yalan Dnya, Nenni Nenni, Dost Senin Olsun,

B:

Hey Dost Hey Dost, Bu Mezarda Bir Garip Var, Bizim Kyn Cobani, Geldi Gecti Seneler, Bu Bebegin Sucu Ne, Hain Var, Yatar Aglarim

Mahzuni Serif – Hediyelik

A:

Hediyelik, Ince Ince, Hasan Kyl Feride, Sikayetim Vardir Asik, Percenek, Ekinler

B:

Memo, Mele Koyun, Caglayan Deryasi, Ogul, Dumanli Dumanli, Benim Neyim Var

Mahzuni Serif – Imam Hseyin (Dumanli Yaylalar )

A:

Saka Maka Derken, Ah Neyleyim, Sikayetin Var Sana Imam Hseyin, Yaylalar, Affet Mahsuni, Yagma Yagmur Yar Beklerim,

B:

Kr Sr Sr, Oy Bana Dost Bana, Doktor Deyme Yarama, Uyan Coban, Beni Ycelerden Seyreden Dilber, Cekerim Yar Cekerim, Gelmem Dnyaya Bir Daha

Mahzuni Serif – Iste Gidiyorum Cesmi Siyahim

A:

Iste Gidiyorum Cesmi Siyahim, Felek Ile Su Cihani Blstk, Gel Gizli Gizli, Ciksam Baksam, Degme Tabib Sizliyor, Divane Ettin Aklimi,

B:

Bosu Bosuna, Gl Yzl Cananim, Haslayin Beni, Yaralandim Yar Ali Yar, Yr Bre Mervanin Dl, Gcenme Ey Sofu Baba

Mahzuni Serif – Kanlim Olsun & Ekmek Klesi

A:

Kanlim Olsun, Ekmek Klesi, Zamansiz Bahar (U.H),Ben Bir Gzel Grdm,Kara Gnler, Bos Petek, Semah,

B:

Ben Kimim, Evin Yikilsin, Crk Hasan,Buruk Dilek (U.H),Davulcu Blbl, Szn Gelsin, Gl Yzlm Grdm

Mahzuni Serif – Katil Amerika & Sinifsiz Okul

A:

Sinifsiz Okul, Katil Amerika, Ibom lyor, Ambargo, Durmusa Mektup,

B:

Yedin Beni, Almanya, Gel Afsin Iline, Zalim, Neden Suc Bizim, Softalar

..

yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Mahzuni Serif – Kizilirmak & Halim Dost

A:

Kar Yagdi Yollarima, Safaga Dogru, Ben Bir Gzel Grdm,Buruk Dilek, Bir Yanda, Davulcu Blbl

B:

Bilemezsin, Kizilirmak, Bayram Gn, Halim Dost,Kara Gzlm

Mahzuni Serif – Kutsal zlem & Zam Fakiri

A:

Zam Fakiri, Aburcubur Adam, Bu Sene De Byle Oldu, Bu Nasil Rzgar, Sarhosum Dnyada,

B:

Kutsal zlem, Vay Dnya, Oy Daglar, Yarali Aslan, Telli Turnam

Mahzuni Serif – Mamudo Kurban / Uzelli1219

A:

Mamudo, Arayip Sormadilar, Sefil Selim, Bahar Aylari, Bos Gvence, Tokat Illeri,

B:

Selam Saldim, Bilemedim, Tecrbe, Calindi Gitti, Kirklar Sema, Zalim Oy

Mahzuni Serif – Nem Kaldi

A:

Nem Kaldi,Merhem Sr Diye,Nenni Nenni,Viraneler Yurdu,Imam Hseyin,

B:

Divane Gnl,Aramizda Kavgami Olsun,Affetmem Seni Yar,Ikrar Ver Kamile,Gcenme Sofu Baba

Mahzuni Serif – Nenni Bebek

A:

Dnya Dedikleri, Gcenme Ey Sofu Baba, Yasmaya Geldim Dnyaya, Bir Kus Dnyaya Gelmis Gibi, Gl Yzl Cananim Senin Elinden, Bosu Bosuna, Gkte Yildiz,

B:

Ninni, Yaralarim Sizliyor, Yine Bahar Geldi Nedir Yaradan, Seher Vakti Evinize Girmez Olaydim, Gecmiyor Gnler Ahuzardayim (Yalancisin), Yr Bre Bol Mezarlik, Duaz-i Oniki Imam

Mahzuni Serif – Oy Babo Oy / Minareci 3127

A:

Oy Babo Oy, Dnya Dedikleri Mezarlik, Bosu Bosuna, Gl Cananim, Kiran Kirana, Vah Vah, Haslayin Beni, Gkte Yildiz Yerde Grnmez,

B:

On Iki Imam Duasi, Uyan Coban Uyan, Yasamaya Geldim Bende Dnyaya, Bir Kus Bir Dnya, Aci Doktor, Degme Tabip, Yine Bahar Geldi, Geciyordum Baginizdan, Gcenme Hey Sofu

Mahzuni Serif – Prangalar (Agit)

A:

Diye Diye, Kayalar Kadi Olurdu (Siir), Haci Bektas, Hunu Dagi, Prangalar,

B:

Mkremin, Agit, Vardim Gittim, Tkendim, Fadimem

Mahzuni Serif – Sarhos / Uzelli 1101

A:

Sarhos, Ben Ben, Afsin, Kul Basima, Fadime (u.h), Babam Zeyno

B:

Hidayet, tme Horoz, Gnler Gecer, Haci Bektasi Veli Dost, Merhametsiz

Mahzuni Serif – Sinifsiz Okul

A:

Sinifsiz Okul, Dostum, Efendiler, Nem Gibi,Yok Benim,

B:

Akar Gider, Ondandir, Dur Be Sakip, Kim Verdi, Forsunan, Kerim Aga

Mahzuni Serif – Erim Erim Eriyesin & Nenni Bebek (Secmeler)

1-Erim Erim Eriyesin, 2-Nenni Babek, 3-Nem Kaldi , 4-Ararlar Beni, 5-Dostum Dostum, 6-Sordum Mahzuniyi, 7-Bu Bebegin Sucu Nedir, 8-Cobana Benziyor, 9-Meyhanede Bir Emmi, 10-Yolcuk Gle Gle, 11-Mehmet Emmi

Mahzuni Serif – Son Aci (Orta Dogu) / Trkola 2407

A:

Yara Yara, Ayip Sana, Yolcum, Mehmedime Agit, Tatli Gercek, Bayram Gn, Danisman,

B:

Son Aci, Olmaz Demeyin, Simdi, Yazik Dnyaya, Soysuz, Murti

Mahzuni Serif - Yasamaya Geldim Bende Dnyaya

1-Dnya 2-Hudey Hudey 3-Felek 4-Bosu Bosuna 5-Yaylalar 6-Oy Bana 7-Kurban Olam Doktor 8-Uyan Coban 9-Cekerim 10-Gelmem Bir Daha 11-Bak Suna Nerden Geliyor

Mahzuni Serif – Kara Kader

1-Defineci, 2-Barisak, 3-Pazar Basi, 4-De Dn, 5-Neredesin, 6-Kara Kader, 7-Kaygusuz, 8-Tek Tek, 09-Bir Yandan, 10-Sen Sende Ara, 11-Uzun Hava, 12-Yandim Allah, 13-Murtaza, 14-Haberin Var mi, 15-Kara Kader (Enstrumental)

yelik Tarihi
    21 Mays 2009
    Nereden
    Dersim & Almanya-Kln
    Konular
    1323
    Blog & Entry
    2

Mahzuni Serif – Utansinlar

A:
    Git Yolcu, Ikimiz Bir Tanridan, Kalmadi, Nic Oldu, Hayal Pehlivan, Utansinlar,

B:
    Dokunma Keyfine, Haydi Dn Mahzuni, Dalgin Dalgin, Bir Gelin Aglar, Yara Var Gardas

Mahzuni Serif – Veli Hoca

A:
    Veli Hoca, Kayboldu, Vay Ana, Ya Hizir, Gel Aglama

B:
    Salman, Kel Omer, Dertli Dertli, Bizim Bag, Oy Oy Yavrum Oy

Mahzuni erif – Yara Yara

A:
    Yara Yara, Ayip Sana, Yolcum, Mehmet'ime Agit, Soysuz,

B:
    Son Aci, Olmaz Demeyin, Yazik Oldu Dnyamiza, Danisman Oldum, Murti,

Mahzuni erif – Yaz Baharim Dn Kisa

A:
    Yaz Baharim Dnd Kisa, Grdm Melul Melul, Bercenek Satiliyor, Mini Etekli Kizlar, Uyan Coban Uyan, Turna Pinari,

B:
    Dnya Dedikleri Bir Mezarlik imis, Ne Ettim Ne Eyledim Sana Cananim, Yasamaya Geldim Bende Dnyaya, Leyla Leyla, Bana Ycelerden Seyreden Dilber, Yine Bahar Geldi Nedir Yaradan,

Mahzuni erif – Yuh Yuh / Akbas

A:
    Mahsuni Almanyada, Delimisin Yar, Bizim Kyn Cobani, Postanedeki Kiz, Divane Salman,

B:
    Zincirli Vize, Ben Beni Yaratmadim, Yuh Yuh, Yanlizim Bu Ellerde, Kara Gzlm Aglama

Mahzuni erif – Zevzek

A:
    Zevzek, Gardas Ve Cihat, Yz Nursuz, Hareli Daglar, Kirvem, Diye Diye,

B:
    Bir Meclis, Bir Deyil Yarem, Madenciler, Aci Gercek, Gzlerin, On Ikiler

Mahzuni erif – 15 Yillik Koleksiyon

A:
    Mahzuni Almanyada, Delimisin Yar, Bizim Kyn Cobani, Postahanedeki Kiz, Divane Salman, Zincirli Vize, Beni Ben Yaratmadim, Yuh Yuh, Yalnizim Bu Ellerde, Kara Gzlm Aglama,

B:
    Dom Dom Kursunu, Ince Ince Bir Kar Yagar, Dur Be Saki, Benide Ye Gel, Delimiyim Ben, Dargin Mahkum, Yine Bahar Geldi, Dertli Kym, Mehmet Emmi, Sinifsiz Okul, Hasbihal Eyleme Bir Cahil Ile,

Mahzuni erif & M.Akarsu - ki Saz ki Sz / Minareci 4101

A:
    Dalgn (Mahsuni - M. Akarsu), ki Kere ki (Mahsuni), Kahpe Felek U.H. (Mahsuni), Yaradan (M. Akarsu), mrm Hani (M. Akarsu), Sofu Baba (Mahsuni - M. Akarsu).

B:
    Uzun nce Bir Yoldaym (Mahsuni - M. Akarsu), Az Gelir Bana (M. Akarsu), Balk (Mahsuni), Boumu (Mahsuni), Derdi Divana (M. Akarsu), Salarn Yolarsn (Mahsuni - M. Akarsu) Kul Kusursuz Olmaz mi (M. Akarsu).

--------------------oOo------------------------

Ozanlarin Dili 1

A:
    esmi Siyahim (Asik Mahsuni Serif), Senden Ayrlali Halim Perisan (Muhlis Akarsu), Kstm Sevdigim (Abdullah Papur), Yavrularim Beni Bekler (Asik Yoksuli), Yalancisin (Asik Mahsuni Serif),
    Nasil Aldanmisim (Muhlis Akarsu)

B:
    Srndgm Azmi Geldi (Muhlis Akarsu), Degme Tabib Sizliyor (Asik Mahsuni Serif), Yara Aldim (Abdullah Papur), Yolcuyum Ben (Asik Yoksuli), Nenni Bebek (Asik Mahsuni Serif), Bana Ne (Muhlis Akarsu), Gelin Hos Sohbet Edelim (Ali Sultan)

Halk Ozanlari Avrupa Konseri 1

A:
    Altim stm (Arif Sag), Yar Ali (Sabahat Akkiraz), tme Blbl (Muhlis Akarsu), Aksam Olur (zlem zgr), Korkmirem (Koro –Y.Top & M.Akarsu & M.Eroglu), Benim Gibi (Gler Duman)

B:
    Yaralarim (Asik Mahzuni Serif), Al Gl Ile Kirmizi Gl (Mutlu Gler), Hasretin Beni Yakiyor, Ben Bu Askin ilesini (Cangl), Bosumus (Glsen Altun)

Halk Ozanlari Avrupa Konseri 2

A:
    Demi Demi (Arif Sag), Kalem Seni Kirarim (zlem zgr), Gel Cananim Benden (Musa Eroglu), Gzelligin On Para Etmez (Glcihan Koc), Kula Kulluk Yakisirmi (Muhlis Akarsu),

B:
    Bu Bir Davadir Sevdigim (Sabahat Akkiraz), Uyan oban Uyan (Asik Mahzuni Serif), Kokar Burcu Burcu (Deste Gnaydin), Pir Sultanim Nerde (Asik Glabi), Yine Dostan Haber Geldi (zlem zgr), Kalk Gidelim Deli Gnl (Muhlis Akarsu)

Asiklarla Anadolu 1

A:
    Bir Dost Bir Post Yeter Bana(Sleyman Yildiz), Kapida Oturmus Boynunu Eger (A.Papur), Aglama Glm (M.Akarsu), Nazmiye (A.Yoksuli), Gl Yzl Cananim (Mahzuni Serif) , Makbuldr (Ali Sultan)

B:
    Yalancisin Sen (A.Papur), Bir Gnlme Dost Bulamadim (M.Akarsu), Garip ile Senem (S.Yildiz), Yayla Zamani (Ali Sultan), Derdim Tkenmez (A.Yoksuli), Bosu Bosuna (Mahzuni Serif)

Karisik Asiklar – Uzelli 585

A:
    Nalinada Vur (Mahzuni Serif), Yeni Degmis Onbesine (R.Aslandogan), Asagidan Gelir Glm (A.Papur), Bir Dnya Bir Gnes Altinda (H.Cirakman), Ders Olsun (A.Kiziltug), Gelinler Duvaksiz (A.Reyhani), Her Evin Basinda (A.Hasan)

B:
    Yarali (Mahzuni Serif), Gelin Canlar Bir Olalim (R.Aslandogan), Bir Mektup Geldi (Ali Dogan), Kurtulmaz (A.Kiziltug), Yedi Bizi (M.Akarsu), Koca Gnlm (A.Ilhami Demir), Dsman Belli Degil (H.Engin), Asip Gidelim (S.Tasliova), Bir Destanim Var Sehir Kizina (A.Ismail Azeri)

Bulusma

1-Yara Var 2-Halden Hal Etin 3-Senin Icin leyim 4-Sorsunlar Beni 5-Munzura Syleyin
    6-Ben Dnmezen Yolimda 7-Gecmiyor Gnlerim 8-Ugurlar Olsun 9-Dnya Dedikleri
    10-Syledin Beni 11-Deli Gnlm 12-Yarinlara Merhaba

Fikret Otyam & Mahzuni Serif

A:
    Gide Gide
    B:
    Ey Kerbela

Efsane Asiklar

1 - Muhlis Akarsu - mrm Geldi Gecti,2 - Abdullah Papur - Haberin Olsun,3 - Asik Veysel - Bulamadim Ben Beni,4 - Asik Nursani - Kalemin Vicdana Gelip
    5 - Asik Glabi - Gibi Gibi,6 - Asik Mahsunu Serif - Insanoglu Yerde Srnmez
    7 - Asik Veysel - Gnl Sana Nasihatim,8 - Asik Yoksuli - Benzemez,9 - Asik Glabi - Neyine Salam,10 - Asik Mahsuni Serif - Gl Yzlm,11 - Asik Nursani - Bu Senede Bu Diyara Takildim,12 - Abdullah Papur - Sevdigim

Anadolu Asiklari 1 – Yedilerin Muhabbeti

A:
    Kara Hasret (A.Papur), Yarali Gnlme (M.Akarsu), Su Gurbeti (M.Erdal), Grdm Melul Melul (Mahzuni Serif), Kuslar Sevdigime (A.Glabi), Neden Aglarsin (A.Papur), Ne Sevdigin Belli (M.Akarsu), Yarim Senden Ayrilali (M.Erdal), Keder Dolu (Mahzuni Serif), Ask Pinari (A.Glabi), Benden Selam (A.Papur)

B:
    Gurbet Elde (A.Glabi), Elbistan Semahi (Mahzuni Serif), Hasta Gnlm (M.Akarsu), Dam stne Cul Serer (M.Erdal), Menzil Almak Istersen (A.Daimi), Asiklik Aci Izdirap (A.Glabi), Dokunma Keyfine (Mahzuni Serif), Dsenin Dostu (M.Akarsu), Aglamaktir Isim (M.Erdal), Mademki ben Insanim (A.Daimi)

...

Paylamay Sevmiyor..! nurio2007 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    10 Haziran 2009
    Konular
    0

baba eline saglik birde senden bir istegim olacak eger bulabilirsen muzaffer guvenc marklar carklar albumunu cok sevinirim

Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u Anda 1 Kullanc Bu Konuyu Grntlyor. (0 Kaytl Ve 1 Misafir)