Giri

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 24 Adet Sonuctan Sayfa Ba 1 ile 10 Aras Kadar Sonu Gsteriliyor.

Konu: Paylam sknts

Trk Yolcular Dostu SymphoniC - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    20 Ocak 2012
    Nereden
    Samsun
    Konular
    173

Standart Paylam sknts

Merhaba arkadalar..
    Paylatm albmleri premium hesabma yklyorum, bugn bir bakaym ne alemde diye..
    "Grup Ahibba - Matar u Nar (Yamur ve Ate)" paylamm.. 6 cevap yazlm; ama indirenler 32 kii! Net aleminde paylam yaptm tek site de buras olduundan bunun cevab 2 ekilde olabilir baka aklamas da olamaz.. Ya ynetici arkadalar cevap vermeden albmleri indiriyor ya da, cevap yazldktan sonra yazanlar linklerimi baka yerlerde yaynlyorlar! Hemen cevap verenlere baktm; "CRT" "Ehtiyar" "ADALI" "ayhsm" "kzd" "bendis" arkadalardan bakas da yazmam; yani totalde 6 download olmas gerekiyor..
    Uzun zamandr cevap alnamayan, zm olmayan bir sknt bu forumumuzda.. Ve ben yoruldum arkadalar..
    Uzun zaman (en azndan zm bulunana kadar) paylamlar durduruyorum..
    Kaln salcakla dostlar..

Emeki Dost LAZONA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    19 ubat 2011
    Nereden
    Artvin Xopa -Zonguldak
    Konular
    557

Dostum Eer Bu Linkler Tanmsa Ne Diyeceimi Bilemiyorum Galiba Bu Konuyla lgili (Kfr Etmek Dnda) Sylenebilecek Hereyi Syledik u mza Yazma Bak Daha Ne Yapacaz nan Bilmiyorum..

Bir Dier Husussa Dostum Bu Upload Sitesiyle lgili Bir Anormallik Olabilirmi Acaba?
    Bunun Tecrbesini Daha nce Yaadm! Bir Albm Upload Ettiydim Linki Sunmadan
    Down Says 3'e ktyd! yle Bir Durumda Olabilir Belki..Ancak
    Senin Paylamlar Nette Takip'e Almak Lazm Biyerde Sunuluyorsa
    Linkler Uuruluyor Demek
    Not:Burada Yaplan Paylamlar [ye Olmadan Linkleri Gremezsiniz...! Trk Yolcular'na ye Olmak in TIKLAYINIZ...] 'ye zgdr
    Buradaki Paylamlar Baka Forumlarda Paylamak Yasaktr!
    Bylesi Bir Durumun Tespiti Halinde Paylam Tayanlar
    Banlanacaktr..

lmn yendii yalnz bensem biliniz ki glerek lyorum.
    Helimii Xasani

[ye Olmadan Linkleri Gremezsiniz...! Trk Yolcular'na ye Olmak in TIKLAYINIZ...]

Trk Yolcular Dostu Ehtiyar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    23 Nisan 2011
    Nereden
    stanbul
    Konular
    231

Ben kendi adma en kutsal deerlerim adna yemin edebilirim ayrca nacizane bi tavsiye olarak da ariv sonuna "turkuyolculari" eklemesi yapmamanz bu ekilde olunca tm aramalarda karlar dilerim bu olay akla kavuur ve bizde bu zc olaylardan kurtuluruz esenlikle kalnz iyi forumlar

yelik Tarihi
    20 Ocak 2012
    Nereden
    Samsun
    Konular
    173

kmasna imkan yok, gizli link

Trk Yolcusu CRT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    08 Kasm 2009
    Nereden
    izmir
    Konular
    609

sevgili dostum bu durumda bir tek sen madur deilsin.Paladay,Lazona dost ve bende bu konuyu gndeme getirdik ama malefes bu alcakl yapan bir trl bulamyoruz.
    BU DNYADA SEVDNE SARILANA / AHRETTE SORGU SUAL YOK M

Yaylaya giderken. Yolun olaym. Elinde kuruyan. Gln olaym. Aznda syleyen. Dilin olaym

URUNA FEDAKARLIK YAPMADIIN AKI;YRENDE TAIYIPTA KENDNE YK ETME.

SORUN COK ALAMAK YOK
    SIZLANMAK H YOK
    SADECE DRENECEZ
    VE VAR OLACAIZ

yelik Tarihi
    20 Ocak 2012
    Nereden
    Samsun
    Konular
    173

ben gzme arpan LAZONA dosta syledim dostum, elbet daha fazlalar da var..

Trk Yolcusu AlpteqiN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    10 Nisan 2012
    Nereden
    stanbul
    Konular
    81

Dostum hrszln nne geilmez.. Ben de mediafirede bakyorum cevap veren 5-6 kii indiren 50 kii anlamyorum..
    Akl gibi mal , yi huy gibi dost , Edep gibi miras ve lim gibi eref olmaz.

HZ.AL

Emeki Dost bendis - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    19 Kasm 2010
    Nereden
    stanbul
    Konular
    283

SymponC dost bu konuya yazaymm yazmaymm diye ok dndm ,meger ismim geiyor cevap vereyim dedim,beni burda gerek manada bir iki dost tanyor,benimde bu site dnda her hengi bir yerde paylamm netteki ilk zamanlarm da olmutur(o da kendi riplerim), burada kendi kem olduktan sonra da olmamtr,benimde paylamlarm alnp yollanm,takip edebildiklerimi ynetici dostlarla paylammdr.Brakn link datmay bu konuda ismimin o benimde syleyecek kelime bulamadm insanlarla anlmas ok zer,bende kendimce bu soruna tam zm bulunana kadar paylamlarm askya almay dmdm vede sanrm bir ok arkadada bizim gibi dnd iin sitede eski paylam keyfi yok,lazona ved Gurbeti dostun abalarn grnce tekrardan paylam yapmaya baladm...
    takip ettiin link hangi uplod sitesidir bakamadm ama medifarede daha dosya hi indirilmeden benimde baz dosyalarmda indirilme saysnn iki olduunu gryorum,bunu lazona dostlada paylamtm o sitede indirilmese bile yklemeyi bile sayyor byle bir olay mdr bilmiyorum,ama unu biliyorum bir aralar burdan baya bir link hrszl oldu ,nk bu paylamlarda benimkiler de vard,dediim gibi bu dost dediimiz dost mu hrsz m ne idi belirsiz kiilere benimde diyecegim birey yok,yle bir hala geldim ki dosya bile indiremez oldum...

yelik Tarihi
    20 Ocak 2012
    Nereden
    Samsun
    Konular
    173

mediafire dostlar search sitelerinde arattrdnda bulunabiliyor, ama rapid dostlar bulunmuyor..

Emeki Dost ayhsm - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    01 Ekim 2011
    Konular
    273

Bu sknty sitede yaamayan kalmad sanrm.Ben de bendis dost gibi ilgili konuya cevap yazdm ve admn getii iin yazma ihtiyac hissettim.Geen ay ben de byle bir problem yaadm.Nette arama yaparken paylatm konulardan birini grdm,siteye ye oldum,indirdim ve baktm ki benim riplerim.Durumu lazona dosta ilettim ve bi ekilde ortaya kt konu tayan kii.Ben de baka bir sitede paylam yapmyorum ve paylamlarn burdaki arkadalarda kalmasn istiyorum.Evet bu olaylar insan paylam yapmaktan soutuyor ama burda bata ynetici arkadalar olmak zere emek veren bir ok arkada var ve vermeden almak olmayaca iin elimden geldii kadar paylam yapmaya alyorum.
    SymphoniC dost umarm link tayan kii tespit edilebilir..

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u Anda 1 Kullanc Bu Konuyu Grntlyor. (0 Kaytl Ve 1 Misafir)